SARMACKA TARASY

 to kameralna inwestycja znajdująca się na pograniczu Starego Podgórza z Nowym Podgórzem.

Inwestycja zlokalizowana jest na południu Krakowa w dzielnicy Podgórze, przy ul. Sarmackiej – jedyne 3000m od Rynku Głównego.

Jest to idealne miejsce, dla każdego kto ceni sobie klasę, funkcjonalność i dobrą lokalizację.

Oddajemy Wam budynek o powierzchni użytkowo - mieszkalnej 1193,1m² który znajduje się w drugiej linii zabudowy, w otoczeniu domów  jednorodzinnych. Składający się z 6 kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego, zlokalizowanego pod powierzchnią całej działki z 24 miejscami parkingowymi.

Na każdym piętrze  pięciu kondygnacji znajdują się po cztery mieszkania o powierzchni od 44,3m² do 54,8m² oraz przestronne balkony o powierzchni 7,4m² do 18,2m². Na 6 kondygnacji znajdują się dwa apartamenty o powierzchni po 100,3m², oraz balkony o powierzchni 26,1m² każdy. Do apartamentów można wjechać windą posiadając specjalną aplikację.  Na dachu budynków znajdują się tarasy o łącznej powierzchni 266m², przypisane do tych dwóch apartamentów wraz z częścią SPA jak również widok na panoramę Krakowa i cztery strony świata oraz w bezchmurne i słoneczne dni będzie można dostrzec panoramę Tatr.